Z nami osiągniesz szczyty

O Nas

Centrum Dobrych Praktyk to firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania szkoleniowo-doradcze, dostosowane do zindywidualizowanych potrzeb każdego Klienta. Oferujemy dedykowane szkolenia specjalistyczne, a także usługi z zakresu szeroko rozumianego konsultingu. CDP powstała z przekształcenia firmy szkoleniowej prowadzonej przez radcę prawnego Jolantę Molską-Jerin, współpracującą jako trener z administracją publiczną od 2005 r.

Od początku działalności CDP stawia sobie za cel zapewnienie profesjonalnego wsparcia szkoleniowego i doradczego publicznym służbom zatrudnienia, administracji publicznej, administracji samorządowej, spółdzielniom mieszkaniowych, firmom współpracującym z sektorem medycznym. Korzystając z wiedzy i doświadczenia dostarczamy rozwiązania szkoleniowo-doradcze, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów oraz zajęć warsztatowych.

Kreatywność, solidność i kompetencja, ale w przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji zleconych Nam projektów. Inspirujemy do zmian i jesteśmy postrzegani, jako dogodny partner w podnoszeniu konkurencyjności i efektywności organizacji. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań, dostosowanych każdorazowo do potrzeb Klienta. Dlatego też, organizowane przez Nas szkolenia i konferencje są oceniane jako użyteczne i cenne źródło wiedzy.
Powrót

KONTAKT

telefon TELEFON

Tel. +48 22 243 08 02
Fax +48 22 823 88 53
Kom. +48 787 609 174

mail E-MAIL

info@centrumdobrychpraktyk.pl

lokalizacja ADRES

ul. Wawelska 78 lok. 18
02-034 Warszawa